De ronde tafels - in gesprek met topondernemers!
Beschrijving
Op donderdag 27 november organiseren we de tweede editie van ‘De ronde tafels – in gesprek met topondernemers!’ op onze eigen LWV-locatie in Roermond.
Beschrijving
Stel je voor: vijf ronde tafels, aan elke tafel een topondernemer of bestuurder, en maximaal zes jonge LWV-leden (t/m 40 jaar) die al hun vragen mogen stellen. En jij bent erbij!
Ter voorbereiding vragen we je alvast na te denken over het beste advies dat jij ooit kreeg. Welke raad is je bijgebleven en van wie? We nodigen je uit om dit tijdens de gesprekken te delen met de groep, zo ontstaat er een waardevolle uitwisseling van inzichten en inspiratie.
De ondernemers en bestuurders die deze editie deelnemen:
- Astrid Pinckaers – directeur Ricoh Document Center Zuid
Een daadkrachtige leider die innovatie en persoonlijke verbinding combineert. Astrid weet als geen ander hoe je teams laat groeien én hoe technologie bedrijven vooruit kan brengen. - Hay Thissen – algemeen directeur Hela Thissen B.V.
De man achter het iconische Limburgse merk Hela. Hay verbindt traditie met vernieuwing en deelt graag zijn visie op hoe je een sterk merk levend houdt in een snel veranderende wereld. - Jan-Paul Rutten – Gulpener Bierbrouwerij
Voorloper in duurzaam ondernemen en trotse ambassadeur van lokaal vakmanschap. Jan-Paul laat zien dat ondernemen met impact en een heldere missie niet alleen kan, maar juist de toekomst ís. - Camille Oostwegel sr. – Founder & member of the Supervisory Board Oostwegel Collection
Visionair en pionier in de hospitality. Camille bouwde een indrukwekkende collectie monumentale kastelen en landhuizen uit tot toonaangevende hotels en restaurants, altijd met oog voor authenticiteit en beleving. - Bart Ploum – Strategisch leider en commercieel directeur a.i. bij Kabisa
Een energieke aanpakker die strategie en praktijk met elkaar verbindt. Bart staat bekend om zijn vermogen om mensen en ideeën samen te brengen en echte vooruitgang te realiseren.
Programma 27 november
- 15.00 – 15.20 uur inloop
- 15.20 – 15.30 uur opening door LWV-directeur Addy Lutgenau
- 15.30 – 16.15 uur in gesprek met een topondernemer – eerste ronde
- 16.15 – 16.30 uur korte pauze
- 16.30 – 17.15 uur in gesprek met een topondernemer – tweede ronde
- 17.15 – 18.00 uur wrap up door Addy Lutgenau & afsluitende borrel
Praktische informatie
Datum: donderdag 27 november 2025
Tijd: 15.00 tot 18.00 uur
Locatie: LWV (Godsweerdersingel 77, 6041 GK in Roermond)
De locatie bevindt zich op loopafstand van het NS Station Roermond.
Parkeren (betaald) is mogelijk op het Wilhelminaplein.
De LWV bevindt zich op 2 minuten loopafstand van dit plein.
Aanmelden: Meld je vóór 20 november aan via de LWV app, of zolang er nog plekken zijn.
Lees meer
Tijdstip
november 27 (donderdag) 15:00 - 18:00
Locatie
LWV
Godsweerdersingel 77 Postbus 474 6040 AL Roermond